Ważne informacje

Od 2020 roku realizowany jest projekt SZAFa na KÓŁKACH - czyli SZLAKOWA AKADEMIA FAMILIJNA w SacroTRACKu, który został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030. Za realizację odpowiada Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku, które od lat sprawuje pieczę nad Szlakami Papieskimi w Diecezji Ełckiej.

Social Media

O nas

Dla upamiętnienia Osoby Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej powstały 3 Szlaki Papieskie: Szlak Tajemnice Światła (z Ełku do Wigier), Kajakowy Szlak Papieski Tajemnice Zawierzenia (Wigry-Studzieniczna) oraz Kajakowy Szlak Papieski Apostołów Miłosierdzia (Krutyń-Pisz). Opiekę nad Szlakami sprawuje Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku.

26/27 Czerwca  SacroTRUCK wyruszy do Rydzewa pod Rajgrodem.

Pierwszego dnia zapraszamy wszystkich z parafii od godz. 15:00 na warsztaty oraz do zobaczenia samochodu, interaktywnego muzeum oraz zapoznanie się z kulturalną ofertą.

Drugiego dnia zapraszamy do zapoznania się z kulturalną ofertą samochodu oraz będą uczestniczyć w warsztatach.

Zapraszamy do oglądania wystawy poświęconej Szlakom Papieskim i papieżowi, wystawy misyjnej oraz do oglądania wywiadów oraz filmów w rzeczywistości VR-360. 

Jedziemy do Rydzewa!

23 czerwca 2021

SZLAKI PAPIESKIE Diecezji Ełckiej