Ważne informacje

Od 2020 roku realizowany jest projekt SZAFa na KÓŁKACH - czyli SZLAKOWA AKADEMIA FAMILIJNA w SacroTRACKu, który został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030. Za realizację odpowiada Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku, które od lat sprawuje pieczę nad Szlakami Papieskimi w Diecezji Ełckiej.

Social Media

O nas

Dla upamiętnienia Osoby Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej powstały 3 Szlaki Papieskie: Szlak Tajemnice Światła (z Ełku do Wigier), Kajakowy Szlak Papieski Tajemnice Zawierzenia (Wigry-Studzieniczna) oraz Kajakowy Szlak Papieski Apostołów Miłosierdzia (Krutyń-Pisz). Opiekę nad Szlakami sprawuje Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku.

15/16  Maja – Kociołek szlachecki - Szkoła w Trzonkach

15 Maja SacroTruck zajedzie do kolejnego miejsca w 2022 roku. Pierwszego dnia zapraszamy wszystkich do zobaczenia samochodu, interaktywnego muzeum oraz zapoznanie się z kulturalną ofertą. 16 Maja zapraszamy w godz. 9:00-14:00 na warsztaty z Psychologiem  na temat Budowania Relacji w życiu Rodzinnym w kontekście nauczania Jana Pawła II.

W międzyczasie zapraszamy do oglądania wystawy poświęconej Szlakom Papieskim i papieżowi oraz do oglądania wywiadów oraz filmów w rzeczywistości VR-360. 

Przed nami Kociołek Szlachecki

13 maja 2022

SZLAKI PAPIESKIE Diecezji Ełckiej