Ważne informacje

Od 2020 roku realizowany jest projekt SZAFa na KÓŁKACH - czyli SZLAKOWA AKADEMIA FAMILIJNA w SacroTRACKu, który został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030. Za realizację odpowiada Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku, które od lat sprawuje pieczę nad Szlakami Papieskimi w Diecezji Ełckiej.

Social Media

O nas

Dla upamiętnienia Osoby Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej powstały 3 Szlaki Papieskie: Szlak Tajemnice Światła (z Ełku do Wigier), Kajakowy Szlak Papieski Tajemnice Zawierzenia (Wigry-Studzieniczna) oraz Kajakowy Szlak Papieski Apostołów Miłosierdzia (Krutyń-Pisz). Opiekę nad Szlakami sprawuje Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku.

19/20 Czerwca  SacroTRUCK wyruszy do Okartowa. 

 Zapraszamy wszystkich z parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Rydzewie do zobaczenia samochodu, interaktywnego muzeum oraz zapoznanie się z kulturalną ofertą.  

Zapraszamy do oglądania wystawy poświęconej Szlakom Papieskim i papieżowi, wystawy misyjnej oraz do oglądania wywiadów oraz filmów w rzeczywistości VR-360. 

20 czerwca zapraszamy na warsztaty prowadzone w parafii p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Okartowie.

SacroTRUCK w Okartowie

16 czerwca 2021

SZLAKI PAPIESKIE Diecezji Ełckiej