Ważne informacje

Od 2020 roku realizowany jest projekt SZAFa na KÓŁKACH - czyli SZLAKOWA AKADEMIA FAMILIJNA w SacroTRACKu, który został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030. Za realizację odpowiada Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku, które od lat sprawuje pieczę nad Szlakami Papieskimi w Diecezji Ełckiej.

Social Media

O nas

Dla upamiętnienia Osoby Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej powstały 3 Szlaki Papieskie: Szlak Tajemnice Światła (z Ełku do Wigier), Kajakowy Szlak Papieski Tajemnice Zawierzenia (Wigry-Studzieniczna) oraz Kajakowy Szlak Papieski Apostołów Miłosierdzia (Krutyń-Pisz). Opiekę nad Szlakami sprawuje Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku.

SZLAKI PAPIESKIE Diecezji Ełckiej

1 i 2 maja SacroTruck zawitał do Smolan. W ramach warsztatów pan Psycholog Kamil Tomaka poprowadził warsztat : BUDOWANIE RELACJI W ŻYCIU RODZINNYM W KONTEKŚCIE NAUCZANIA JANA PAWŁA II. Licznie zgromadzeni uczestnicy mogli zobaczyć filmy w rzeczywistości VR oraz mogli dowiedzieć się więcej o działalności Centrum Oświatowo Dydaktycznym w Ełku.

Smolany - Parafia p.w. św. Izydora

06 maja 2022