Ważne informacje

Od 2020 roku realizowany jest projekt SZAFa na KÓŁKACH - czyli SZLAKOWA AKADEMIA FAMILIJNA w SacroTRACKu, który został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030. Za realizację odpowiada Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku, które od lat sprawuje pieczę nad Szlakami Papieskimi w Diecezji Ełckiej.

Social Media

O nas

Dla upamiętnienia Osoby Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej powstały 3 Szlaki Papieskie: Szlak Tajemnice Światła (z Ełku do Wigier), Kajakowy Szlak Papieski Tajemnice Zawierzenia (Wigry-Studzieniczna) oraz Kajakowy Szlak Papieski Apostołów Miłosierdzia (Krutyń-Pisz). Opiekę nad Szlakami sprawuje Centrum Oświatowo Dydaktyczne w Ełku.

21/22  Maja – Ośrodek Caritas w Ełku

21 Maja SacroTruck zajedzie do Ośrodka Caritas w Ełku . Pierwszego dnia zapraszamy wszystkich do zobaczenia samochodu, interaktywnego muzeum oraz zapoznanie się z kulturalną ofertą.

21 Maja zapraszamy na warsztaty psychologiczne, w sposób szczególny zapraszamy rodziny przybyłe z Ukrainy.

W międzyczasie zapraszamy do oglądania wystawy poświęconej Szlakom Papieskim i papieżowi oraz do oglądania wywiadów oraz filmów w rzeczywistości VR-360.

Spotkanie z rodzinami z Ukrainy - Ełk.

17 maja 2022

SZLAKI PAPIESKIE Diecezji Ełckiej